Dove Nourishing Oil Car

Udostępnij ten post

Witajcie Kochani!


Święta tuż, tuż a ja w zabieganiu staram się znaleźć jakąś równowagę. W końcu też znalazłam czas by napisać tu co nieco :)

Dziś przychodzę do Was z recenzją szamponu i odżywki marki Dove, które otrzymałam od portalu ofeminin.pl.

Produkty Dove bardzo lubię jednak dawno nie miałam nic z ich nowości, dlatego cieszą się że miałam okazję coś przetestować. Produkty, które otrzymałam pachną obłędnie- dzięki temu relaks przy myciu głowy gwarantowany. Jednak zacznijmy od początku. Szampon jest dość gęsty ,dobrze się pieni, więc wystarczy niewiele by umyć nawet długie włosy. Włosy po umyciu tym szamponem wyglądają na zdrowe i ładnie lśnią. Ważne jest również to, że ten produkt nie obciąża włosów co jest dla mnie mega istotne. 

Odżywka to coś po co bardzo rzadko sięgam, ponieważ nigdy nie chce mi się czekać 10-15 minut na to bym mogła to spłukać. Jednak gdy mam coś do testów to mobilizuję się by poświęcić odpowiedni czas na produkt. Odżywka z Dove sprawdziła mi się całkiem dobrze. Nie obciąża włosów, sprawia że rozczesywanie ich po umyciu jest dużo łatwiejsze, do tego sprawia że są mega przyjemne w dotyku.
Jak dla mnie jest to bardzo udana seria i pewnie jeszcze po nią sięgnę. Muszę też koniecznie wrócić do produktów kąpielowych bo kiedyś były jednymi z ulubionych.

Do następnego :)

2 komentarze :

Dziękuję z całego serducha za każdy komentarz :)