Urodzinowa lista marzeń !

Udostępnij ten post

Witajcie Kochani!

Dziś jak co roku przychodzę do Was z moimi urodzinowymi marzeniami dotyczącymi prezentów. Nie umieszczałam tutaj 2 największych marzeń jakimi są Macbook Air i Iphone 7 ponieważ ą to rzeczy niezwykle drogie na które już odkładam pieniądze. Lubię tworzyć takie listy bo porządkuje to rzeczy, które chce mieć i łatwiej jest mi też później samej zrealizować sobie kilka z tych marzeń :)
Zacznę od biżuterii, którą kocha każda kobieta. Na mojej liście jest kilka charmsów z Pandory, zestaw do jej czyszczenia i otwierania oraz naszyjnik i pierścionek z Sentiell1/2/3/4/5/6


Nie byłabym sobą dyby na mojej liście nie znalazły się rzeczy z dziedziny beauty. Moim marzeniem jest kilka pędzli z Hulu Brushes, ponieważ zachwyciły mnie swoją jakością. Jeżeli chodzi jeszcze o rzeczy urodowe bardzo marzy mi się zestaw z Glov oraz peeling z Holika Holika.


1/2/3/4/5/6

Na mojej liście są również sprzęty. Słuchawki są rzeczą, której mi zdecydowanie brakuje. Żelazko parowe to mega ułatwienie w codziennym życiu. Szczoteczka elektryczna to coś bez czego kiedyś nie mogłam się obejść jednak od kiedy moja się wykończyła wróciłam do tych tradycyjnych - tęsknie jednak za elektryczną. Jeśli chodzi o lampę pierścieniową i żarówkę to jest to mega przydatna rzecz przy robieniu zdjęć :)1/2/3/4/5

Nie obyłoby się bez wosków YC :)


1/2/3/4/5

No i ostatnie cztery rzeczy ;) Na początek książka z przepisami na kule do kąpieli i nie tylko. Od dawna zabieram się do kupienia zestawu do robienia kul kąpielowych, ale jakoś mi nie wychodzi. Kolejna rzecz to gra Gierki Małżeńskie, które są mega fajne i po prostu chce je mieć w domu. Ostatnie dwie rzeczy są związane ze ślubem. Choć jeszcze nic nie planujemy i nie zamierzamy się spieszyć to te dwie pozycje są na mojej liście. Pierwsza rzecz to poradnik drugi zaś to planer .

1/2/3/4

5 komentarzy :

Dziękuję z całego serducha za każdy komentarz :)