Kalendarze FOTOBUM

Udostępnij ten post

Witajcie Kochani!

Dziś taki luźny post o kalendarzach. Coraz bliżej święta, ale też koniec roku. Uważam, że jest to idealny czas na zrobienie własnego kalendarza lub stworzenie go dla kogoś jako prezent świąteczny. Ja nie raz dostawałam takie kalendarze i zawsze byłam mega szczęśliwa bo pokazywał przepiękne wspomnienia.


Pierwszym produktem jaki się u mnie znalazł jest fotokalendarz biurkowy. Jest bardzo ładny i praktyczny. Uważam, że jest to świetna rzecz dla osób, które pracują we własny biurze i muszą mieć kalendarz przed sobą. Myślę, że taki z pięknymi zdjęciami na pewno umili czas i ozdobi wasze biurko.

 Jeżeli chodzi o fotokalendarz ścienny to byłam mile zaskoczona jego wielkością. Jest na prawdę duży, a w dodatku mamy dołączone do niego naklejki dzięki którym nie zapomnimy o ważnych datach czy czynnościach, które musimy wykonać. Zazwyczaj właśnie takie kalendarze miewałam wcześniej. Uważam, że jest to piękne urozmaicenie w pokoju. Fajnie taki właśnie kalendarz podarować bliskiej nam osobie np na święta. Wiem, że aktualnie trwa promocja na te kalendarze ścienne, że kupujesz jeden a drugi masz za złotówkę. Uważam, że jest to bardzo opłacalne, ponieważ wychodzą wtedy po 15 zł. Cena promocyjna na prawdę jest przystępna więc jeżeli planowaliście zakup to koniecznie tam zajrzyjcie :)Warto odwiedzić ich na facebooku : https://www.facebook.com/FOTOBUMpl
oraz instagramie fotoinspiracje_fotobum
 

Wchodząc przez ten https://fotobum.pl/polecam/evyqua link otrzymacie 10% zniżki na zakupy w Fotobum.

6 komentarzy :

Dziękuję z całego serducha za każdy komentarz :)