30 rocznica ślubu rodziców- co kupić? / Inspiracje

Udostępnij ten post

Witam!

Jakiś czas temu moi kochani rodzice świętowali 30 rocznicę ślubu. Jest to dość konkretna rocznica dlatego też bardzo długo zastanawiałam się nad prezentem dla nich. Taki prezent to nie lada wyzwanie dlatego też dzisiaj przychodzę do Was z kilkoma fajnymi propozycjami ze sklepu My Gift Dna. Jak już większość z Was wie mają oni prezenty spersonalizowane, które według mnie na taką okazję świetnie się sprawdzą.


Pierwszą propozycją są poduszki na których można umieścić inicjały imion rodziców oraz daty ich ślubu. Uważam, ze byłaby to świetna pamiątka dla nich z okazji takiego jubileuszu. Fajną opcją jest również obrazek z napisem "Kocham" zrobionym ze zdjęć rodzinnych. W taki sposób możemy im podziękować za stworzenie rodziny.


Jeżeli rodzice uwielbiają gotować razem fajną opcją są fartuszki z śmiesznymi napisami. Jest to prezent bardziej humorystyczny i sprawdzi się dla osób z dobrym poczuciem humoru :)Bardzo podoba mi się również opcja podarowania obrazu ze zdjęciem rodzinnym, ponieważ pokazuje co udało się zbudować przez tak długi czas. Myślę, że osoby które mają bardzo dobre relacje z rodzicami zrozumieją dlaczego taki obraz jest wyjątkowy. Ostatnią propozycją są ręczniki spersonalizowane z ich imionami. Jest to rzecz dość praktyczna i uważam że sprawdzi się na każdą okazję nie tylko na rocznicę :)
Jak podobają Wam się moje inspiracje?

3 komentarze :

Dziękuję z całego serducha za każdy komentarz :)