Halier- Suplement hairvity

Udostępnij ten post

Witam!

Dziś przychodzę do Was z opinią na temat suplementu hairvity, który miałam okazję testować dzięki uprzejmości firmy Halier. Zazwyczaj nie testuję tego typu rzeczy jednak wizja tego, że może rzeczywiście moje włosy przestaną tak bardzo wypadać przeważyła decyzję o przyjęciu propozycji przetestowania tego suplementu.

Od producenta:
"Hairvity to kompleksowy produkt, którego receptura ukierunkowana jest na wspomaganie zdrowego wyglądu włosów oraz skóry. Zawarte w kapsułkach składniki uelastyczniają  i wzmacniają strukturę włosa, powstrzymują ich łamliwość, rozdwajanie się i wypadanie (skrzyp polny) oraz wspomagają wzrost włosów (biotyna)."

Na zdjęciu możecie zobaczyć skład tego suplementu :)


Zacznę jednak od początku. Każde opakowanie zawiera w sobie 60 kapsułek. Jest zabezpieczone w dwojaki sposób bo poprzez plastikową osłonkę wokół zakrętki oraz przez hmm papierowo-foliową osłonkę po odkręceniu. Według mnie jest to bardzo istotna kwestia. Opakowanie, które ja posiadam to miesięczna kuracja. W zaleceniach znajdziemy informację o tym, że powinno się przyjmować 2 kapsułki dziennie. Co zauważyłam po miesięcznej kuracji? A no właśnie szczerze mówiąc nie spodziewałam się jakiegoś mega efektu jednak muszę Wam powiedzieć, że jestem mile zaskoczona. Moje włosy są bardziej odżywione co widać szczególnie u ich nasady oraz przestały tak strasznie wypadać. Nie mówię tutaj o tym, że nie wypadają w ogóle jednak widzę że jest ich mniej. Zazwyczaj gdy myłam włosy to mogłam garścią zebrać to co wypadało teraz nie ma takiego dramatu. Według mnie warto go wypróbować na sobie. Jedyne co mi w nim przeszkadzało to zapach. Na początku bardzo mnie odrzucało od niego jednak po jakimś czasie się przyzwyczaiłam. Cena miesięcznej kuracji to 59 zł, niektóre osoby mogą powiedzieć, że to sporo jednak patrząc ile wydajemy na pielęgnację włosów w ciągu miesiąca (licząc tu zabiegi u fryzjera, odżywki, maski itp rzeczy) jest to nie wysoka cena .


Stosowałyście kiedyś ten suplement? Jeżeli tak to jakie macie o nim zdanie? Znacie jeszcze jakieś dobre suplementy, które mają pozytywny wpływ na włosy?

1 komentarz :

  1. Tych nie miałam okazji używać, czytałam o nich jedynie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję z całego serducha za każdy komentarz :)