Zaful & Gamiss

Udostępnij ten post

Witam!

Dzis pomiędzy recenzjami przychodzę do Was z nowościami ze sklepów Zaful oraz Gamiss. Przyszło do mnie, aż 5 rzeczy na które dość długo czekałam. Z niecierpliwością czekam na jeszcze jedną rzecz z Zaful, a jest nią bluza z haftami. Rzeczy, które do mnie przyszły są dość dobrej jakości, ale wszystko napiszę pod danymi przedmiotami. A co do torebki z MANGO  to zadecydowałam o tym, że spróbuję zwrócić ją w sklepie. Choć z tego co wyczytałam jest to troszkę skomplikowane, ale trzymajcie kciuki :)

Pędzle- zachwyciły wiele osób na instagramie. Są one nawet dość dobrze wykonane (są pojedyńcze wystające włoski jednak moża je przyciąć), mają bardzo miłe i miękkie włosie. No i warto też zwrócić na ich wygląd, przypominają róg jednorożca. 

Portfel- miał bć szary przyszedł kremowy jednak nawet mi się podoba. Jego jakość mnie zachwyciła bo jak na portfel za około 20 zł jest świetnie wykonany.
Choker- to już hmm 5 choker z tego sklepu i po raz kolejny jestem zadowolona. Tym razem postawiłam na taki z puchowymi cicikami :)
Puszek- to jeden z bardziej popularnych gadżetów do torebki. To już mój drugi puszek tym razem zdecydwałam się na taki z ozdobną kokardą :)

Seksowna koszula nocna- Według mnie jest ona bardzo ładna i dobrze wykonana. Cena wydaje mi się przystępna. W przeliczeniu na złotówki (gdy ją kupowałam) kosztuje około 40zł .


Co wam się spodobało ? Co ostatnio kupiłyście w tego typu sklepach? A może nie jesteście przekonane do zakupów na chińskich stronach?

5 komentarzy :

Dziękuję z całego serducha za każdy komentarz :)