Nivea Invisible Black & White - konkurs z Mają Sablewską

Udostępnij ten post

Witam!

Dziś nieco inny post bo nie są to nowości kosmetyczne, recenzje lecz informacja o bardzo fajnym konkursie organizowanym przez markę Nivea. Nagrodą główną w konkursie jest aż 10 metamorfoz wykonanych przez Maję Sablewką. Zgłoszenia do konkursu można wysyłać do 30 września więc warto się pospieszyć.
Nagrody

 Jury Konkursowe wybierze 10 najciekawszych zgłoszeń do Konkursu, którym zostanie przyznana nagroda główna - prywatna metamorfoza z Mają Sablewską w wyniku, której Zwycięzca otrzyma indywidualnie dopasowaną stylizację (uczesanie, makijaż i strój)
Nagrody dodatkowe: 90 bonów podarunkowych do sklepów: ZARA, Zalando, H&M, Mohito, Top Secret, Reserved.


Zasady przystąpienia do konkursu:

 By przystąpić do konkursu z nagrodą główną, uczestnik musi zakupić dezodorant NIVEA w dowolnym miejscu na terenie Polski (w sklepach stacjonarnych lub internetowych, w okresie od 16.08.2016 r. do 30.09.2016 r.) i zachować paragon lub fakturę imienną jako dowód zakupu. Konkurs polega na wykonaniu zadania konkursowego polegającego na wyborze jednej z sześciu stylizacji black&white i odpowiedzi na pytanie konkursowe: „Opisz na jaką okazję najchętniej byś ja założyła (wybraną stylizację)?” (maksymalnie 250 znaków ze spacjami).

Jeden Uczestnik Konkursu może zgłosić maksymalnie 3 zgłoszenia do Konkursu, pod warunkiem rejestracji 3 różnych paragonów.


Pełny regulamin znajdziecie tutaj http://ext14.nivea.pl/49/nivea-invisible2016/public/assets/regula min.pdf?1


Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/invisible-2016


Advertisement

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję z całego serducha za każdy komentarz :)