Akcesoria do paznokci-aliexpress

Udostępnij ten post

Witam!


Dzis krótkie recenzje dwóch gadżetów do paznokci z aliexpress. Pierwsze to wzornik do malowania gwiazdeczek (jednorazowy) oraz zabezpieczający przed zalaniem skórek  hmm silikon/guma nie wiem jak to fachowo mogłabym nazwać.

Na pierwszy ogień idą gumeczki zabezpieczające skórki. Są bardzo wygodne w aplikacji w 100% spełniają swoją rolę. Uważam, że jest to fajny i przydatny gadżet jednak jak na coś jednorazowego użytku za drogie. Koszt takiego zestawu na 2 rączki to około 5 zł więc gdybyśmy chcieli używać tego często jest to mało opłacalne. Gdyby było to w granicach 2 zł myślę, że wtedy cena byłaby odpowiednia.  


Drugą rzeczą są wzorniki, które mnie osobiście nie zachwyciły. Próbowałam zrobić ładne gwiazdki na hybrydzie jednak przyklejenie tego w taki sposób, aby lakier nigdzie się nie rozlał graniczy z cudem. Do tego nie podoba mi się fakt, że w zestawie jest tylko 9 naklejek więc nie ma możliwości zrobienia wszystkich 10 palców przy pomocy jednego opakowania. Według mnie jest to  bubel- może na zwykłym lakierze lepiej by się to sprawdzało jednak przy hybrydzie nie spełnia swojej roli.
1 komentarz :

Dziękuję z całego serducha za każdy komentarz :)