Makeup Obsession- Ready Daydream

Udostępnij ten post

Witajcie Kochani!


Dziś przychodzę do Was z recenzją paletki z Makeup Obssesion. Do nie dawna nie wiedziałam nawet, że taka marka istnieje jednak przy promocji w Rossmannie zaciekawiła mnie i postanowiłam ją przetestować. Wybrałam paletę bardzo kolorową mamy w niej żółcie, błękity, róże fiolety itp. Paleta składa się z 16 cieni. Z opisu wynika, że paleta jest Cruelty-Free oraz Vegan. Paleta jest kartonowa i ma dość duże lusterko. Moim zdaniem jest solidnie wykonana.  W regularnej cenie kosztuje około 50 zł w Rossmannie.
Czy jest warta swojej ceny? Moim zdaniem nie... Pigmentacja jest różna w zależności od koloru. W niektórych kolor trzeba w dużej ilości dokładać w innych przy nakładaniu robią się plamy. Są cienie z których jestem zadowolona jednak kupując paletę chciałabym użyć każdego cienia, a nie tylko kilku które dobrze się sprawdzają. Plusem jest to, że cienie mają tylko minimalny osyp. Jeżeli chodzi o trwałość to wszystko zależy od tego na co je nakładamy. W moim przypadku na każdej jednej bazie pod cienie się rolowały gdy nałożyłam odrobinę podkładu na oko trzymały się cały dzień.

Ja zapłaciłam za nią 25 zł więc płakać nie będę jednak jeżeli miałyście zamiar kupić ją w regularnej cenie to lepiej dołożyć i kupić coś lepszego. Ta paleta jest przeciętna i zdecydowanie nie polecam jej zakupu. 

Jestem ciekawa czy miałyście jakieś inne palety z tej marki i jak się u Was sprawdziły.  Piszcie mi koniecznie w komentarzach :)

1 komentarz :

  1. Kolory bardzo energetyczne :) szkoda, że jakość taka słaba ale w sumie za 25 zł to nie ma się czego spodziewać spektakularnego. Może wiesz gdzie dostanę w takich kolorach dość intensywnych kredki do oczu?

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję z całego serducha za każdy komentarz :)