FemmeLuxe part 3

Udostępnij ten post

Witam,

Dziś przychodzę do Was z kolejnym zamówieniem z FemmeLuxe . Tym razem wybrałam tylko 3 rzeczy. Trafiłam zarówno z modelem jak i rozmiarem. To chyba najlepsze zamówienie do tej pory.

Zacznę od T-shirts, które są dosyć szerokie to taki typowy oversize. Zdecydowałam się na kolor czarny, ponieważ mogę go wykorzystać do pracy gdzie dresscode nakazuje mi nosić czarną górę. Koszulka jest przyjemna w dotyku i dobrze się ją nosi.  Cenowo też wychodzą całkiem okey :)


Kolejne rzeczy są z działu Loungewear . Tym razem postawiłam na coś innego niż spodnie typu Joggers i T-shirts oversize. Postawiłam na dwa zestawy z leginsami oraz bluzką typu kimono. To najlepszy dresik jaki do tej pory tam zamówiłam . Jest leciutki i mega wygodny. Materiał jest sztuczny jednak mnie to nie przeszkadza . Prawie każdy dresik jaki tam zamówiłam jest ze sztucznego materiału jednak są na tyle przewiewne, że człowiek się w nich nie poci.  Jeżeli chcecie sobie coś od nich zamówić to rzeczy z dzisiejszego postu są warte uwagi. Fajne są również dresy leginsy + T-shirts oversize.


Jestem ciekawa co myślicie o tych zestawach więc napiszcie koniecznie w komentarzach :) Jeżeli zamawiacie z FemmeLuxe napiszcie z czego najbardziej jesteście zadowoleni :) Ja zdecydowanie z zestawach z dzisiejszego posta oraz z T-shirt ,które zamawiałam wcześniej :)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję z całego serducha za każdy komentarz :)