Tegoroczne prezenty (Mikołaj, Urodziny,Święta) cz.2

Udostępnij ten post

Witajcie Kochani!

Tak jak obiecałam dziś przychodzę do Waz z drugą częścią prezentów. W tej części będzie więcej sprzętów no i więcej rzeczy do domu. 


Na pierwszy ogień idą moje wymarzone słuchawki :) Są przepiękne i do tego bardzo dobrze oddają dźwięk :) W końcu mogę zrelaksować się przy ulubionej muzyce .


Tutaj sprzęt, który chodził mi po głowie od dawna, ale zawsze były inne wydatki. Przy takiej pogodzie jaką mamy teraz taki sprzęt jest jak wygrana na loterii. W końcu będę mogła robić zdjęcia o każdej godzinie :)


Dostałam również dwie patelnie :) Nie ukrywam, że bardzo mi się przydadzą bo tego typu rzeczy w domu mam jeszcze bardzo mało :)Znalazłam również uroczy sweterek. W okresie zimowym lubię takie śmieszne sweterki :)


W prezentach świątecznych znalazłam też firanki makaroniki. Przy tak ciemnym mieszkaniu sprawdzają się one całkiem dobrze szczególnie w kuchni :)Dziadkowie wybiegli troszkę w przyszłość i podarowali nam filiżanki mąż i żona :)


Dostałam również nalewkę na mleczku kokosowy. Nieeebo w gębie :) 


Wśród prezentów nie zabrakło również książki Cukiernia kosmetyczna -  ktoś chyba wiedział, że chce spróbować zrobić własne kule kąpielowe itp rzeczy :)Dla jednych skarpety to najgorszy prezent dla mnie to jeden z najlepszych. Lubię dostawać ciekawe i kolorowe skarpety. Im bardziej zwariowane tym lepiej :) Uwielbiam woski z YC wiec i bez niego nie mógł obejść się prezent :)Kolejne marzenie spełnione. Ktoś podejrzał moją listę marzeń i tak o to trafiła do mnie szczoteczka z Oral-B . Od dawna chciałam ją dostać bo moja poprzednia niestety umarła ze starości :P


Wśród prezentów nie zabrakło obrusów, poszewek, ręczniczków czy akcesoriów kuchennych :)

Dwie ostatnie rzeczy to organizer na pędzle oraz przepiękna paletka z makeup revolution. Już nie mogę się doczekać aż coś nią zmaluję. Co do organizera to ktoś mnie tutaj zmusił do zmian na toaletce :P 
Rodzinka w tym roku poszalała z prezentami :)  Oprócz tego była jeszcze masa słodyczy i oczywiście pieniążki które przeznaczyłam na realizację kilku rzeczy z listy marzeń :) Do tego zapatrzyłam się w kilka fajnych ubrań :)

1 komentarz :

Dziękuję z całego serducha za każdy komentarz :)