-55% Rossmann

Udostępnij ten post

Witajcie Kochane!

Tegoroczna edycja promocji w Rossmannie wiele osób nieco oburzyła, a to za sprawą Vip-ów którzy mogli skorzystać z niej wcześniej. Jedni uważali, że to nie sprawiedliwe inni zastanawiali się na jakiej zasadzie zostali wybierani członkowie którzy otrzymali taki przywilej. Wiem, że sporo osób, które miało taką opcję udostępniło swoją kartę by inni mogli robić zakupy. Ostatnio na jednym z kanałów youtube, że te karty zostały zablokowane przez Rossmann. Ile w tym prawdy nie mam pojęcia jednak wiem że ilość punktów na kartach udostępnianych była znaczna. Ja kupowałam wszystko na standardowej promocji tak jak większość. Zakupy nie były jakieś duże jednak pojawiły się same nowe dla mnie produkty. Nie kupiłam niczego co już mam. Postawiłam w 100% na rzeczy do testowania.

Powiem Wam, że znalezienie rzeczy które mnie interesowały nie było łatwe bo niestety mimo licznych testerów większość produktów było pootwieranych. Rozmawiałam chwilę z pracowni kiczką Rossmanna bo obie nie dowierzałyśmy w to jak ludzie nie szanują własności sklepu. W moim sklepie w którym robiłam zakupy Wibo miało prawie ze wszystkiego testery, a mimo wszystko większość produktów na półkach było zniszczonych jedyna nadzieja była w pułkach z których uzupełniają asortyment.

W moim koszyku pojawiło się 6 produktów. Do promocji podeszłam na zimno. Miałam nic nie kupować jednak uległam promocji jednak ze zdrowym rozsądkiem. Kupiłam dwie bazy, podkład, 2 korektory i pomadkę. Mam nadzieję, ze produkty mi się sprawdzą.

Jestem ciekawa co wy kupiłyście i jak u Was wyglądało w Rossmannach :) 

4 komentarze :

Dziękuję z całego serducha za każdy komentarz :)