Fotoksiążki Saal Digital

Udostępnij ten post

Witajcie Kochani!

Dziś przychodzę do Was z recenzją fotoksiążek od Saal Digital. Dla porównania zrobiłam dwie- jedna ze zdjęciami z telefonu, druga wypełniona zdjęciami z lustrzanki. Jednak zanim przejdę do recenzji fotoksiążki powiem co nieco o ich programie do tworzenia fotoksiążek. Tworzyłam fotoksiążki w wielu miejscach jednak tak wygodnego i precyzyjnego programu jeszcze nie używałam. Program jest pobierany na Wasz komputer i przekierowuje Was do danej fotoksiążki, którą chcecie zamówić (chodzi mi tutaj o jej format i rodzaj okładki). Po otwarciu się programu macie panel z folderami na pulpicie z których możecie wziąć zdjęcia, ekran przeznaczony na fotoksiążkę i panel boczny z tłami oraz clipart-ami . Opcji jest na prawdę bardzo wiele i w dodatku przy wklejaniu zdjęć lub dodatkowych obrazków program Was kieruje jeżeli coś wystaje i może źle wyglądać. Według mnie jest to świetna sprawa. Ważne jest dla mnie to, że projekt mogę zapisać i dokończyć w każdej chwili. Kiedyś zamawiałam fotoksiążke w innej firmie gdzie tworzyło się bezpośrednio na stronie internetowej i niestety trwało to wieki bo co chwilę mnie wywalało i zaczynałam od początku, a opcji zapisania nie było. Dlatego osobny program to na prawdę spora zaleta.Jak już wcześniej wspomniałam zamówiłam dwie fotoksiążki. Są one w  formie zeszytu :) Zachwyciła mnie jakość wykonania oraz to, że mimo iż w jednej z fotoksiążek były zdjęcia tylko z telefonu to i tak wyglądają one świetnie. Wszystko wyszło dokładnie tak jak powinno. Niżej przedstawiona fotoksiążka jest w 100% zrobiona ze zdjęć z telefonu.


Jak możecie zauważyć zdjęcia z telefonu wyglądają tutaj na prawdę fajnie. Ostrość, kolory wyglądają dość dobrze. Szczerze mówiąc nie zorientowałabym się czym zrobione są zdjęcia gdybym ich sama nie robiła. Kolejna fotoksiążka zrobiona jest ze zdjęć z lustrzanki.  Są to zdjęcia ślubne i nieco podkręcone w programie. Troszkę się obawiałam tego, że nie wyjdzie to dobrze bo czasami niestety przez przeróbki zdjęcia nie wyglądają dobrze na papierze. Tutaj tego problemu nie było. Zdjęcia wyglądają rewelacyjnie i mam nadzieję, że parze młodej się one spodobają. Ja jestem zachwycona tym co wyszło na zdjątkach i jakością fotoksiążki.


Podsumowując! Polecam ich fotoksiążki bo są na prawdę wysokiej jakości. Łatwość jej tworzenia, ilość możliwości, szybka realizacja, ale też jakość przemawia za tym by częściej zaglądać w to miejsce :)

4 komentarze :

Dziękuję z całego serducha za każdy komentarz :)