Kilka nowości

Udostępnij ten post

Witam!

Dziś przychodzę z kilkoma nowościami ze sklepu Sammydress oraz Dresslily. W najbliższym czasie na pewno pojawią się recenzje. Powoli wracam do żywych. Jeszcze tylko jeden egzamin i będę nadrabiać wszelkie zaległości w postach. Mam też zamiar przejść na własną domenę. Na pewno też chciałabym zmienić wygląd bloga, ale wszystko będę robić powolutku. A teraz przejdźmy już do rzeczy, które do mnie przyszły :)

Na pierwszy ogień cudowny zegarek z tarczą w kwiaty . Według mnie takie wzory najlepsze są na wiosnę i lato. Nie kosztował wiele więc myślę, że warto zwrócić na niego uwagę bo jest bardzo ładny

Kolejną rzeczą są jedne z modniejszych teraz okularów jeżeli chodzi o zerówki. Wykonane są dość dobrze choć przy tej cenie udawało mi się kupować nieco lepsze. Wyglądają całkiem fajnie co zobaczycie na zdjęciach niżej :)Ostatnią rzeczą jest dywanik. Mam już kilka i te łazienkowe są całkiem dobrej jakości dlatego też chciałam wziąć coś do przedpokoju.  Jest bardzo milutki w dotyku jednak jeżeli chcecie go kupić najlepiej czekać, aż będzie przeceniony. Uważam, że nie warto za dużo na niego wydać.

Jestem ciekawa co wy zamawiacie w takich sklepach i co najbardziej Wam się spodobało w moim poście. Buziaczki i do następnego :)

8 komentarzy :

Dziękuję z całego serducha za każdy komentarz :)