Fotopamiątki z fotobum

Udostępnij ten post

Witam!

Jak wiele z Was wie uwielbiam zdjęcia, foto-książki itp rzeczy na których mogę zatrzymać wspomnienia. Uważam, że takie rzeczy idealnie nadają się na prezent ale również cieszą nasze oko. Wiele razy wracam do wywołanych zdjęć i wspominam piękne chwile, które zostały na nich uwiecznione. Tym razem postanowiłam wraz z firmą fotobum ozdobić moją lodówkę pięknymi magnesami zrobionych ze zdjęć. Uważam, że jest to bardzo fajna opcja na ozdobienie lodówki. Tandetne kolorowe magnesy nie są dla mnie, jednak takie magnesowe zdjęcia jak najbardziej. 

Cena za 16 magnesów to 19,90 zł do magnesów otrzymujemy naklejki z napisami. Ja swoje już ozdobiłam, ale zobaczycie to na obszernej foto relacji. Jeżeli chodzi o wykonanie t bardzo mi się podoba i najlepiej brać zdjęcia dobrej jakości bez większych przeróbek. Ja jedno ściągnęłam ze swojego Facebooka i niestety troszkę to na jakość wpłynęło jednak to mój błąd. Całkowicie zapomniałam o tym, że Facebook strasznie źle wpływa na jakość zdjęć. Czas realizacji to około 2 dni potem produkt jest wysyłany.  Uważam, że cena jest bardzo przystępna tym bardziej, że za 4 zwyczajne magnesy w sklepach typu Home&You czy też a'Tab trzeba zapłacić od 6-15 zł . Różnica jest ogromna prawda?


Ja jestem zakochana w tych magnesach. Będą pięknie zdobić lodóweczkę na moim mieszkaniu. Dzień na pewno będzie milszy gdy robiąc śniadanie spojrzę na lodówkę i wspomnę kilka miłych chwil :) 

Jeżeli chcecie sobie sprawić takie magnesy to możecie znaleźć je tutaj- http://fotobum.pl/polecam/evyqua

Instagram fotobum: fotoinspiracje_fotobum


4 komentarze :

Dziękuję z całego serducha za każdy komentarz :)