Revers-Maskara CAT EYES Length & Volume

Udostępnij ten post

Witam! 

Dziś przychodzę do Was z maskarą firmy Revers. Mnie bardzo cieżko jest znaleźć dobry tusz, ponieważ lubię bardziej suchą formułę która jednocześnie będzie trwała. Jak na razie moim ideałem był tusz z Fasio jednak jest drogi i nie zawsze mogę sobie na niego pozwolić. Jednak przejdźmy do tego z Revers. Producent mówi:

"Wydłużająco pogrubiający tusz do rzęs, dający efekt uwodzicielskiego spojrzenia. Szczoteczka z tradycyjnym włosiem rozdziela rzęsy i od nasady unosi je ku górze. Nadaje rzęsom ekstremalną objętość już po nałożeniu jednej warstwy."
Tusz, który ja mam ma silikonową szczoteczkę jednak nazwana stronie  się zgadza z tym co mam w ręku więc wnioskuję, że jest to ten sam produkt. Tusz dobrze rozczesuje rzęsy, ma intensywny czarny kolor jednak nie pogrubia, ani nie podkręca. Do tego produkt delikatnie się osypuje. Produkt bardziej nadaje koloru rzęsom niż je podkreśla. Cena produktu to 7,75zł więc nie jest to duża kwota jednak ja bym nie kupiła tego tuszu gdyż zależy mi na wyeksponowaniu oka poprzez rzęsy :)

Jakich tuszy do rzęs używacie? Co najbardziej polecacie?

5 komentarzy :

Dziękuję z całego serducha za każdy komentarz :)