Mango- czyli moja nowa torebka i opinia o sklepie

Udostępnij ten post

Witam!

Dziś przychodzę do Was z opinią na temat sklepu Mango . Osoby, które obserwują mnie na instagramie wiedzą jak bardzo wyczekiwałam na przesyłkę z tego sklepu. Szczerze mówiąc nie jestem zadowolona zarówno z obsługi jak i z torebki którą tam zamówiłam. Jednak zacznę od początku.

Po pierwsze sklep oferuje 10% zniżki na pierwsze zakupy po zapisaniu się do newsletter-a.  Niestety na maila nie przychodzi żaden kod, a przy pierwszych zakupach te 10% też nie jest odliczane.


Po drugie czas oczekiwania na przesyłkę jest długii. Torebkę zamówiłam z niedzieli na poniedziałe, a przyszła po tygodniu. Drugą kwestią jest też informowanie o statusie przesyłki. W moim przypadku kilka dobrych dni wisiała informacja o tym, że przesyłka jest gotowa do wysłania i nagle po kilku dniach jest informacja że pojawi się u mnie kurier. Dla mnie jest to bardzo problematyczne bo nie zawsze jestem w domu i mam możliwość odebrania przesyłki.
Kolejną kwestią jest to, że torebka różni się od tego co widzimy na zdjęciach zamieszczonych na stronie. Pierwszą rzeczą która zaraz rzuca się w oczy jest logo firmy na stronie torebka ma pełne logo czyli MANGO na moje jest MNG. Kolejną rzeczą są nici, która na zdjęciu są o wiele jaśniejsze. Moją uwagę zwróciłą też podszewka, ponieważ na zdjęciu widać delikatne zamszowe jasne wykończenie u mnie jest zwykła czarna hmm szmatka. Wrzucę oczywiście zdjęcia ze strony byście mogły sobie porównać.
Niżej macie zdjęcia ze sklepu, a tutaj  bezpośredi link do torebki.
Uważam, że jeżeli na stronie nie ma informacji o tym że towar może nieco  się różnić od tego na zdjęciu to torebka powinna przyjść dokładnie taka sama. Dochodzi do tego fakt, że obiecują zniżkę na pierwsze zakupy, której nie ma też bardzo mnie zniechęcił do tego sklepu. Na tą chwilę zastanawiam się nad zwróceniem torebki jednak nie wiem czy jest to opłacalne bo będę w plecy 20zł na samych przesyłkach. Jestem ciekawa co wy o tym myślicie i jaką opinię macie o tym sklepie.

2 komentarze :

Dziękuję z całego serducha za każdy komentarz :)