Zmęczone, ciężkie nogi- czyli jak działają produkty Veera

Udostępnij ten post

Witam!

Od dłuższego czasu mam problem z ciężkimi i opuchniętymi nogami. Jest to dość uciążliwe i nieco mnie ograniczało bo po całym dniu na nogach nie zawsze miałam siłę i ochotę robić coś w domu. Chciałam coś z tym zrobić i w tym postanowiła pomóc mi firma Veera . Do testów dostałam rajstopy oraz pończochy uciskowe. Wybrałam dwa rodzaje ucisku bo nie do końca wiedziałam, który sprawdzi się u mnie najlepiej. Zacznę może jednak od samego zakładania. Od samego początku zdawałam sobię sprawę, że nie będzie to łatwe. Rajstopy i pończochy wydają się małe, ciasne, ale właśnie tak ma być. Ich zakładanie nie należy do rzeczy przyjemny jednak samo ich noszenie jest komfortowe.
Bardzo obawiałam się tego, że pończochy nie będą dobrze trzymały się na nodze jednak ich nosszenie jest bardzo komfortowe. Nie zsuwają się i cały dzień trzymają się na miejscu. Jeśli chodzi o rajstopy to niestety bardzo irytowało mnie to, że obsuwałysię. Może firma pomyśli jak je nieco zmodyfikować by trzymały się nieco lepiej.
Co je wyróżnia? Splot w kształcie plastra miodu, który sprawia że rajstopy są bardzo wytrzymałe i nic się nie dzieje podczas ich noszenia. Mają również zaznaczone palce oraz pięte. 

Jak mówiłam wcześniej do testów otrzymałam pończochy oraz rajstopy. Pończochy są w kolorze czarnym i  mają 140 den. Mają one największą siłę ucisku i polecałabym je osobą, które mają bardzo duże problemy z opuchniętymi nogami, mają pierwsze zmiany żylne oraz pajączki. U mnie sprawdziły się one bardzo dobrze szczególnie gdy cały dzień chodziłam.  Rajstopy wybrałam w kolorze naturalny jednak z mniejszą siłą ucisku. Mają one 70 den i jest to pośredna siła ucisku spośród tych dostępnych w ich sklepie. Są one przeznaczone dlaa osób cierpiących na ciągłe zmęczone nogi, którym dokucza ból nóg oraz obrzę w okolicy kostek. U mnie sprawdziły się podczas siędzącego trybu pracy.

Czy jestem zadowolona z tych produktów? Jak najbardziej tak, nogi po noszeniu obydwóch produktów w różnych czynnościach sprawdziły się bardzo dobrze. Nogi mnie nie bolały, nie były ciężkie no i obrzęk też się nie pojawił. Uważam, że warto je przetestować gdy macie problemy podobne do moich :)


4 komentarze :

  1. Eh to ześlizgiwanie się :/ U mnie czekają jeszcze na test cieńsze rajstopy, i chyba na początek też założę je pod spodnie, to nie spadną całkowicie :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję z całego serducha za każdy komentarz :)