Walentynki- prezent dla dwojga czy przeznaczony tylko dla ukochanej osoby?

Udostępnij ten post

Witam!

Walentynki to piękne święto w które warto spędzić z ukochaną osobą. Jest to też czas w którym lubimy podarować coś od siebie. Wiele razy zastanawiałam się jaki prezent będzie odpowiedni- taki dla dwojga czy tylko dla ukochanej osoby. Doszłam do wniosku, że każda opcja jest dobra. Ja zazwyczaj z ukochanym stawiam na wspólne sprawianie sobie przyjemności czyli typowy prezent dla dwojga lub wypad do kina. Dziś przygotowałam dla was propozycje prezentów zarówno dla dwojga jak i zwyczanych. Wszystkie rzeczy pochodzą ze sklepu MY GIFT DNA  . Lubię ten sklep i mam wiele rzeczy z niego, dlatego też mogę wam go polecić :)

W pierwszych propozycjach zajdują się prezenty skierowane dla naszych ukochanych. Znajduje się tutaj przepiękna karawka na whisky, słój zyczeń, szklanka oraz dwie kartki.  

Z rzeczy przedstawionych miałam słój, życzeń. Jest to przepiękny słoiczek z karteczkami w których możemy napisać za co komuś dziękujemy, czego życzymy lub za co kochamy. Uważam, że jest to idelny prezent na walentynki bo można w ciekawej formie okazać komuś uczucia lub po prostu podziękować za wspólne lata razem :)

Druga część to już prezenty dla dwojga. Znajdują się tutaj takie rzeczy jak; obraz na płótnie, pendrive z inicjałami, kubeczki oraz ręczniki. 

Obraz to świetna sprawa gdy wspólnie mieszkacie i chcecie mieć upamiętnioną na płótnie jakąś piękną chwilę razem.

Pendrive idelanie nada się na przechowywanie waszych wspólnych plików czzy zdjęć. 

Kubki umilą każdy poranek i wieczór przy kawie czy herbacie.

Ręczniki są urocze i będą ładnie wyglądały w łazience. Mogę je serdecznie polecić bo są na prawdę dobrej jakości. Grube, miękkie i do tego są wyprodukowane w Polsce.
Jeżeli interesowałby was osobny post o ich produktach to napiszcie mi w komentarzu. Znajdę zdjęcia i napiszę o wszystkich, które wpadły w moje łapcie :)

1 komentarz :

Dziękuję z całego serducha za każdy komentarz :)