Elfa Pharm- Vis Plantis MYDŁO DZIEGCIOWE

Udostępnij ten post

Witam!

Dziś przychodzę do was z recenzją mydła dziegciowego z Elfa Pharm. Dowiedziałam się o tych mydłach z Instagrama i przy okazji wizyty w Rossmannie postanowiłam kupić właśnie dziegciowe. Wcześniej nie miałam styczności z tego typu mydłami do twarzy i ciała jednak nowości bardzo mnie kuszą. Zacznijmy jednak od tego co mówi nam producent:

"Mydło Vis Plantis, wzbogacone substancją aktywną i olejem z oliwek, delikatnie i skutecznie oczyszcza skórę. Jego działanie pomaga w prawidłowej pielęgnacji skóry, także tej z problemami.Dziegieć brzozowy powstaje w wyniku suchej destylacji kory brzozowej. Jego działanie sprawia, że nadaje się do pielęgnacji skóry wymagającej regeneracji, z niedoskonałościami czy nawet łuszczycą."

Zacznę może od samego początku czyli opakowania. Mydło zamieszczone jest tradycyjnie w kartonowym pudełeczku, w środku ma dodatkowe zabezpieczenie w postaci szczelnego plastkowego woreczka. Szata graficzna opakowania jest bardzo przyjmna. Jednak ta przyjemność znika tuż po otworzeniu mydła. Zapach po prostu zwala z nóg. Jednym słowem mogę określić go jako obrzydliwy. Kojarzy mi się z meliną pełną palaczy i alkoholików. Wiem, że są osoby którym zapach się podoba dla mnie jest jednak nie do zniesienia. Jednak oprócz samego zapachu bardzo istotne jest działanie mydła.  Muszę powiedzieć, że pod tym względem pozytywnie zaskakuje, ponieważ dobrze oczyszcza skórę i po umyciu jest ona matowa. Ten efekt bardzo mi się podoba. Staram się stosować to mydełko regularnie mimoo zapachu ze względu na fajny efekt. 

1 komentarz :

Dziękuję z całego serducha za każdy komentarz :)