Blogmas:Świąteczne woski i świece

Udostępnij ten post

Witam!

Dziś przedstawiam wam kilka propozycji świątecznych wosków i świec. Dla mnie czas świąt kojarzy się nie tylko z rodziną, choinką i prezentami,ale również z pięknym zapachem jaki im towarzyszy. Czasem warto zainwestować w woski, które w jakiś sposób nawiązują do świąt. Wybrałam kilka wosków z firmy Yankee Candle, Pracowni Osheri oraz Kringle Candle.


1/2/3/4

Yankee Candle co roku zaskakuje nas nowymi zapachami świątecznymi jak wiecie uwielbiam ich woski i dość często je kupuję. Z tych, które wam przedstawiam miałam nr 3 i jest to zapach jabłka z cynamonem. Myślę, że wielu osobom mógłby się spodobać.

5/6/7/8/9

Osheri to firma z którą niedawno się poznałam, oprócz wosków i świec zapachowych mają również świece dekoracyjne. Z ich oferty wybrałam kilka zapachów, które kojarzą mi się ze świętami :)

 Co do ozdobnej choineczki mam taką i jest naprawdę piękna.

Kringle Candle w swojej ofercie też mają sporo zimowych i świątecznych zapachów. Wybrałam cztery, które według mnie idealnie nadają się na okres świąteczny. Z tych zapachów miałam nr 11 oraz 13 są przepiękne i bardzo chętnie do nich wracam w chłodniejsze dni :)1 komentarz :

Dziękuję z całego serducha za każdy komentarz :)