Prezenty personalizowane - DLA NIEJ

Udostępnij ten post

Witam!

Jak wiecie uwielbiam prezety personalizowane, ponieważ według mnie takie prezenty mają duszę. Ostatnio przegladając sklepy internetowy zajrzałam do sklepu mygifdna.pl , który już zapewne znacie z moich wpisów. Zauważyłam, że mają sporo fajnych nowości i postanowiłam zrobić kolejne inspiracje prezentowe. Zrobię taką mini serię dla niej, dla niego oraz dla dwojga. Dziś przedstawię wam rzeczy dla niej, które mnie najbardziej urzekły.

Pierwszą rzeczą o jakiej powiem są obudowy na telefon, które są cudowne. Sama bym chciała taką mieć niestety na mój model telefonu niestety nie ma jednak posiadaczki Iphona na pewno będą wniebowzięte :)
1/2/3/4

Na kolejnym kolarzu jest mini mieszanka spersonalizowanych cudeniek. Pierwsze zdjęcie to zestaw do wina u mnie zawsze jest taki problem, że korkociąg gdzieś się zapodzieje i nie ma czym otworzyć wina z takim zestawem byłoby to o wiele prostsze. Takim prezentem nie pogardzi żadna kobieta. Kolejną rzeczą jest patera na ciasteczka niesamowicie urocza, która umili nie jedno spotkanie rodzinne. W ofercie sklepu pojawiły się również przepiękne kartki- mnie urzekła ta z minionkiem ( w końcu mam bzika na minionki) . Kolejną rzeczą jest obraz na płótnie z wybranego przez nas zdjęcia. Według mnie obrazy rodzinne sprawiają, że w domu jest przytulniej. Moje kolejne propozycje to zestaw do serów, deska dekoracyjna do krojenia oraz wałki do ciasteczek. Większość kobiet sporo czasu spędza w kuchni,  takie cudowności mogą tylko umilić czas w kuchni. 
5/6/7/8/9/10/11

Co wam wpadło w oko? Co wam kobietką sprawiło by radość?

7 komentarzy :

Dziękuję z całego serducha za każdy komentarz :)