SheIn- czyli moje must have na wiosne

Udostępnij ten post

Witam!

Chciałabym zacząć współpracę właśnie z SheIn dlatego przygotowałam moje must have na wiosnę :)Pokażę wam rzeczy, które wpadły mi w oko i które bardzo chciałabym mieć w swojej szafie. Mam nadzieję, że tego typu posty też wam się spodobają :)Sukienki

Jestem osobą, która lubi zarówno rzeczy bardzo proste oraz rzeczy z różnymi printami. Bardzo spodobała mi się obie i myślę, że na wiosnę będą idealne :)

1.Sukienka z kotkami-Klik                        2. Szara sukienka-Klik

Spodnie, kombinezony
Uwielbiam luźne rzeczy, a podczas wiosny noszę ich najwięcej. Myślę, że takie dresowe spodnie będą pasowały do każdego i można z nimi stworzyć na prawdę fajne stylizacje. Co do kombinezonu nigdy nie miałam takiego jednak bardzo chciałabym to zmienić.

1.Spodnie-klik                                                 2.Kombinezon-klik
Buty

Wiele osób zamawia ciuch ze sklepu SheIn jednak mało kto zamawia buty. Bardzo chciałabym sprawdzić ich jakość jednocześnie stworzyć jakąś fajną stylizację, bo są to buty które będą pasowały zarówno do spódniczki jak i do spodni.

1.Buty-klik2.Buty-klik


Torebki


Torebki to nie oddzielna część garderoby u kobiet. Tak jak w przypadku sukienek tak i w przypadku torebek lubię proste i nieco zwariowane wzory. Moja propozycja na wiosnę to szara prosta torebka oraz torebka w kształcie muffinki :)

 1.Szara torebka- klik

2.Torebka muffinka-klik

Okulary

Wiosna to czas kiedy cała przyroda budzi się do życia, W tym procesie oczywiście towarzyszy nam dużo słoneczka. W propozycjach wiosennych wybrałam okulary, które najbardziej do mnie przemawiają i będą pasować każdemu :)

1.Okulary-klik                                                     2.Okulary-klik

Mam nadzieję, że post wam się spodobał :) Jeżeli  chcecie i możecie będę wdzięczna za kliknięcia w linki. Pozdrawiam serdecznie i życzę cudownego dnia w końcu już niedługo weekend :)

KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK

6 komentarzy :

Dziękuję z całego serducha za każdy komentarz :)