Gumka Invisibobble

Udostępnij ten post

Witam!

Dziś powiem kilka słów na temat gumki Invisibobble. Na początku nie byłam do niej przekonana jednak postanowiłam, że ją wypróbuję. Na początek kupiłam tylko jedną, w sumie nie żałuję bo zapłaciłam za nią 4,90 zł. Gumka dobrze sprawdza się na co dzień dobrze trzyma jednak gdybyśmy chciały w niej biegać niestety przy bardzo gwałtownych ruchach się zsuwa. To co mi się w niej najbardziej podoba to, to że mimo rozciągania poplątania po pewnym czasie wraca do swojego pierwotnego kształtu i wielkości. Na pewno w przyszłości sięgnę po następne :)

Pozdrawiam i do następnego :*9 komentarzy :

 1. Póki co nadal mnie nie kusi. No i jak mówisz, że przy gwałtownych ruchach spada... to tym bardziej oddalam dzień jej wypróbowania :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Kupiłam podróbki w rosamannie przedwczoraj, na razie niezbyt przekonuje mnie "sprężyna". Raczej nie sięgnę po oryginał

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie sprawdza się jedynie w koku, bardzo ją za to lubię. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam dwie takie gumki i noszę na co dzień :) Lubię je, choć u mnie nie wracają nigdy do swojego pierwotnego kształtu, są mega rozciągnięte ;) Planuję zakup większej ilości.
  Obserwuję.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam te gumki i bardzo je lubię. U mnie nie ześlizgują się same z włosów, nawet przy gwałtownych ruchach, ale myślę, że to kwestia rodzaju włosa, a nie gumki jako takiej.

  OdpowiedzUsuń
 6. mam, ale bez szału, takie sobie:/

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam i lubię, chociaż mam też jakieś podróbki i je lubię bardziej:)

  OdpowiedzUsuń
 8. U mnie niestety sie zeslizguja :(

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam gumki sprężynki, kupiłam w s.kosmetycznym , wracają do swojego p. kształtu , dobrze trzymają,ale czasem lekko trochę się ześlizgują , mimo tego je lubię - nie łamią włosów przy ściąganiu ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję z całego serducha za każdy komentarz :)